Aktualności

Pracownicy

Muzeum » Pracownicy

Kazimierz Bogusz - Dyrektor Muzeum Historycznego w Ełku

tel: 87 732 02 85 
e-mail: k.bogusz@mhe-elk.pl

 

Bożena Walendzik - Główna Księgowa

tel: 87 732 02 84
e-mail: b.walendzik@mhe-elk.pl

 

Marta Murzyn - Specjalista ds. Administracyjno-Kadrowych (aktualnie na urlopie)

tel: 87 732 02 83
e-mail: m.murzyn@mhe-elk.pl

 

Iwona Nowalska - Referent ds. Administracyjno-Kadrowych

tel: 87 732 02 83

e-mail: i.nowalska@mhe-elk.pl

 

dr Rafał Żytyniec - Adiunkt Działu Historycznego

tel: 87 732 02 83
e-mail: r.zytyniec@mhe-elk.pl

 

Magda Szumska - Adiunkt Działu Edukacyjno-Administracyjnego

tel: 87 732 02 83
e-mail: m.szumska@mhe-elk.pl

 

Sebastian Litwin - Referent

tel: 87 732 02 83
e-mail: s.litwin@mhe-elk.pl

 

Edward Kuryło - Kierownik Ełckiej Kolei Wąskotorowej

tel: 87 610 00 00
e-mail: e.kurylo@mhe-elk.pl

 

 

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com
Facebook