Aktualności

AKTYWNA KOLEJKA KOLEJ NA ROWER - ROWER NA KOLEJCE 12.08.2017

Muzeum » Wydarzenia » AKTYWNA KOLEJKA KOLEJ NA ROWER - ROWER NA KOLEJCE 12.08.2017

Kolejna wycieczka rowerowa bedzie nosiła nazwę „Z WIDOKIEM NA JEZIORO” i odbędzie się 12.08.2017r. 

Tym razem trasa bedzie przebiegała następujaco: Sypitki – Laski Małe – Brodowo – Giże – Koziki – Sordachy – Mrozy Wielkie – Ełk (ok. 20 km)

Zapraszamy na przejażdżkę wzdłuż południowego brzegu Jeziora Selmęt Wielki – perły Pojezierza Ełckiego. Selmęt Wielki, to drugie największe po Rajgrodzkim, jezioro regionu. Wzdłuż jego brzegów rozciągają się malowniczo położone mazurskie wsi z zachowaną przedwojenną zabudową i dającym ukojenie cieniem alei drzew. Aleje drzew to jeden z charakterystycznych elementów krajobrazu Mazur. Trasa bogata jest w piękne krajobrazy z widokiem na Jezioro Selmęt Wielki. W Laskach Małychzobaczymy odejście „wąskotorówki” na Zawady-Tworki (J. Rajgrodzkie). 

Trasa dość krótka zapraszamy wszystkich chętnych niezależnie od stopnia zawansowania sportowego do wzięcia udziału. Zapraszamy również dzieci - nasz najmłodsza uczestniczka miała 9 lat i swietnie sobie poradził z trasą o długosci 35km !!! Najważniejsze są chęci z resztą sobie poradzimy. Nasi przewodnicy nikogo nie zostawiają i dostosowują tempo jazdy do wszystkich uczestników :-)

Ilośc miejsc ograniczona zapraszamy do zapisów !!!

Koszt 20zł od uczestnika (opłata w kasie EKW do 05.08.2017 ) 

Zapisy i informacje: 87 610 00 00, 534 535 004

Bedzie naprawdę ciekawie :-) Zapraszamy !!!

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com
Facebook